Lokale Vereine

C.S.G

Präsident
Guy FUSENIG

Sekretär
Norry STOLTZ

http://www.csg.lu

CAEG

Präsident
Marc GOERGEN

Sekretär
René KUMMER

http://www.caeg.lu

Dart-Club Rou’de Léiw

Präsident
René HUSS
26745619

Sekretär
Joaquim VENTURA VALDANTA

Dëschtennis Club

Präsident
Giuseppe SANTOMAURO

Sekretär
Ronny HORTSCH

http://dt-grevenmacher.net/

Happyrobics

Präsidentin
Beatrice PUGA RAEZ

Sekretärin
Danielle SERTZNIG

HB Museldall

Präsident
Jeannot EWALD

Sekretärin
Claire SERTZNIG

http://www.hbmuseldall.lu

Les pêcheurs de l’écluse

Sekretär
Jos KIRPACH

Muselbikes

Präsident
Sergio PRADO

Sekretär
Sergio PRADO

http://www.muselbikes.lu

Ski nautique

Präsident
Michael GIL CARÊME

Sekretär
Yves STEFFEN

http://sng.lu

Tae Kwon Do

Präsident
Ralph CRELO

Sekretärin
Nicole Colson

http://tkdgrevenmacher.lu

Tennis Club

Präsident
Mike WELTER

Sekretär
Jean-Marie SCHUMACHER

http://tcg.lu

Gym Maacher

Präsident
Franz-Bodo BOST

Chorale municipale

Präsidentin
Germaine FUNCK

Sekretärin
Marie-Thérèse DEMUTH

http://www.choralemaacher.lu

Chorale Muselfénkelcher

Präsidentin
Christiane URWALD

Sekretärin
Christiane URWALD

http://www.muselfenkelcher.lu

Harmonie municipale

Präsident
Georges MAY

Sekretärin
Jessica STEFFEN

http://www.hmg.grevenmacher.lu

Rhäifränsch

Präsident
Paul FUNCK

Sekretär
Yves MERSCH

https://rhaifraensch.lu

Spirit of the highlands pipes & drums

Präsident
Mathias KUBETSCHEK

Sekretär
Mathias KUBETSCHEK

http://www.pipers.lu

Maacher Pi(n)oten

Präsident
Paul FUNCK

Sekretärin
Christiane URWALD

Amiperas

Präsidentin
Sanny BENTNER-SCHMITT
750739

Sekretärin
Sanny BENTNER-SCHMITT
750739

Comité des fêtes

Präsidentin
Carole CLEMENS

Sekretärin
Christiane SCHEERER

http://cfg.events

Croix-Rouge – Section Locale

Präsident
Guy COGNIOUL

Sekretärin
Carole CLEMENS

http://www.croix-rouge.lu/section-locale-de-grevenmacher

EDC Blannen Theis

Präsidentin
Rose PIAZZI-WINKEL
750691

Sekretärin
Rose PIAZZI-WINKEL
750691

Groupe portuguais GPARG

Präsident
Reinaldo CAMPOLARGO PIRES

Sekretär
Rui PEREIRA FERRAZ

League Ons Jongen

Präsident
René SERTZNIG

Sekretärin
Margot BEFORT

Photo Club Flash

Sekretärin
Diane CLEMENT-LOLAICO

http://fotoclubflash.lu

Spuerveräin Les Mosellans

Präsident
Guy BASTIAN

Frënn vum Maacher Lycée

Präsident
Claude GREIS

Sekretär
Claude GREIS

Frënn vun de Maacher Guiden a Scouten

Präsident
Jean-Paul GESCHWIND

Sekretärin
Inge FOLZ-SALENTIN

Frënn vun der Maacher Musekschoul

Präsident
Roger THILGEN

Sekretärin
Nicole THILGEN-HUBER

http://www.maacher-musekschoul.lu/fmm.html

Spuerveräin 1x am Mount

Präsidentin
Mechtilde BACONNIER-KOHLBECHER

Sekretärin
Nelly BAULER

Maacher Kondschafter

Präsident
Pol STRENG

Sekretärin
Aline FRIES

Cercle avicole

Sekretär
Micky TOMPERS

RCL Retriever Club Lux

Präsident
Ferny HERKES

Sekretärin
Fabienne KONSBRUCK

http://www.retriever.lu

Maacher Guiden a Scouten

Präsident
Edmond BRITZ

Sekretär
Steve FEIEREISEN

Natur & Emwelt – Kanton Gréiwemaacher

Präsident
Emile MENTGEN
750496

Sekretär
Emile MENTGEN
750496

GréiweMaacher Pompjeeën asbl

Präsident
Claude WAGNER

Sekretär
Michel DUREL

Offizielle Adresse:
14 rue Schaffmill, L-6778 GREVENMACHER
Email: info@spg-asbl.lu

 

Syndicat d’initiative et du tourisme

Präsident
Alain GOEDERT

Sekretärin
Myriam SCHWARTZ

http://visitmaacher.lu

Union commerciale et artisanale

Präsidentin
Roxann HOFFMANN

http://ucag.lu